12.

Far­kas a be­já­rat­nál tét­len­ke­dett. Kí­vül állt a cir­kusz ka­pu­ját meg­vi­lá­gí­tó lám­pa fény­kö­rén, és a sö­tét­ben ci­ga­ret­tá­ját szív­ta. Az egyen­ru­hás por­tás a pénz­tár­fül­ké­nél strá­zsált, ame­lyet már le­zár­tak.

A szü­net­nek vége volt, a né­zők vissza­özön­löt­tek a sá­tor­ba és el­fog­lal­ták he­lyü­ket. A ze­ne­kar in­du­lót ját­szott.

A fi­a­tal­em­ber az órá­ját néz­te. Még bő­ven volt ide­je, de azért el­in­dult. Gya­log vá­gott neki a vá­ros­nak. A gyé­ren ki­vi­lá­gí­tott mel­lék­ut­cá­kon ha­ladt. A há­zat, ahol vár­ták, már nap­köz­ben több­ször ala­po­san meg­néz­te. Ju­tott ide­je erre, ami­kor a vá­rost jár­ták a hang­szó­rós ko­csi­val. A jel­zett hely a cir­kusszal át­el­len­ben ép­pen a vá­ros má­sik ré­szén volt. Gya­lo­go­san egy fél­órai já­rás­nak ígér­ke­zett az út.

Út­köz­ben aka­rat­la­nul is Theo­dor Ama­de­usz­né járt a fe­jé­ben. Ér­ke­zé­sén nem cso­dál­ko­zott, hi­szen egy cso­mó hi­va­ta­los ügy me­rült fel a cir­kusszal kap­cso­lat­ban. An­nál in­kább iz­gat­ta, va­jon azok ket­ten mit tár­gyal­hat­tak olyan so­ká­ig vissza­hú­zód­va az iro­da­ko­csi­ban? Mi le­he­tett az a fon­tos do­log, hogy Rán­ki csak az elő­adás kez­de­te után bújt elő, ho­lott min­dig ő irá­nyí­tot­ta a mű­vé­szek fel­vo­nu­lá­sát a nyi­tó­szám­nál. Ezt most a mű­sor­ve­ze­tő­re bíz­ta, aki­nek csu­pán ügye­lői fel­ada­tai vol­tak.

Sej­tet­te, fon­tos dol­got tár­gyal­tak. Nem vé­let­len, hogy Rán­ki arca szin­te égett az iz­ga­lom­tól, ami­kor a nő­vel ki­lé­pett a ko­csi­ból. Foj­tott han­gon, egy­más sza­vá­ba vág­va tár­gyal­tak egé­szen a ka­pu­ig.

Arra esz­mélt, hogy már a har­ma­dik ci­ga­ret­tá­ra gyújt rá gyors egy­más­után­ban. Ide­ge­sí­tet­te, hogy a cir­kusz­igaz­ga­tó és Ama­de­usz­né kap­cso­la­tá­ról a hi­va­ta­los dol­go­kon túl sem­mi sincs a tar­so­lyá­ban. Még csak gya­nús do­log­ra sem buk­kant a Sa­tur­nus­nál. Sem­mi sem tör­tént. Né­hány hal­vány sej­tés ugyan mo­tosz­kált ben­ne, de ez mind édes­ke­vés volt.

A meg­je­lölt ház kö­ze­lé­ben óva­tos­sá vált. Több al­ka­lom­mal meg­állt, tét­len­ke­dett, mi­köz­ben el­len­őriz­te, nincs-e va­la­ki a nyo­má­ban. Túl­ha­ladt a ker­tes ház előtt, majd ami­kor lát­ta, hogy az utca tel­je­sen üres, vissza­lé­pett, és le­nyom­ta a kert­ka­pu ki­lin­csét.

Át­vá­gott a ker­ten, a be­já­ra­ti aj­tó­hoz ment és két­szer ko­pog­ta­tott. Már­is nyílt az ajtó, a kü­szö­bön Bana állt.

– Je­lent­ke­zem, ez­re­des elv­társ – mor­mog­ta és be­lé­pett a sö­tét elő­szo­bá­ba.

Mi­után ke­zet ráz­tak, az ez­re­des gon­do­san be­csuk­ta az aj­tót, és fel­gyúj­tot­ta a vil­lanyt. Egy jól be­ren­de­zett szo­bá­ban fog­lal­tak he­lyet. Az ab­la­ko­kat vas­tag füg­gö­nyök fed­ték, egy pa­rá­nyi fény sem ha­tolt ki az ut­cá­ra.

– Nos, Hód, mi a hely­zet a cir­kusz­nál? – tu­da­kol­ta az el­há­rí­tó­fő­nök. Ko­nya­kot töl­tött. A fi­a­tal­em­ber a koc­cin­tást kö­ve­tő­en egy-haj­tás­ra ki­it­ta po­ha­rát. A szom­széd szo­bá­ból mo­cor­gás hal­lat­szott. – Né­hány em­be­rünk itt van… Eb­ben a ház­ban ütöt­tük fel fő­ha­di­szál­lá­sun­kat. Jó hely, nem fel­tű­nő.

Far­kas nem tud­ta, ho­gyan is kezd­je a be­szél­ge­tést. Egy­ál­ta­lán mit mond­jon, hi­szen alig tu­dott va­la­mi ér­dem­le­ge­set. Min­den­eset­re el­mond­ta mind­azt, ami­ről sej­tet­te, hogy ér­de­kel­ni fog­ja a fő­nö­két. Így meg­em­lí­tet­te Czu­ko­ré­kat is, akik az imp­resszá­rió ha­lá­la el­le­né­re, ter­mé­sze­te­sen Ama­de­usz­né köz­re­mű­kö­dé­sé­vel nem es­tek el a kül­föl­di tur­né­tól, ők vol­tak az egye­dü­li­ek, akik­nek nem esett kút­ba a szer­ző­dé­sük. Hosszan tag­lal­ta Ama­de­usz­né lá­to­ga­tá­sát Rán­ki­nál, tár­gya­lá­suk fi­gye­lem­re mél­tó kö­rül­mé­nye­it.

Bana csen­de­sen meg­hall­gat­ta a be­szá­mo­lót. Egyet­len meg­jegy­zés­sel sem sza­kí­tot­ta fél­be az el­há­rí­tó­tiszt sza­va­it. Mi­után a fi­a­tal­em­ber ki­fo­gyott a szó­ból, az ez­re­des is­mét meg­töl­töt­te a po­ha­ra­kat.

– Egész­sé­gé­re – koc­cin­tott.

– Vi­szont kí­vá­nom…

Az el­há­rí­tó­fő­nök ci­ga­ret­tát kí­nált, rá­gyúj­tot­tak.

Far­kast mind­ez meg­le­pe­tés­sel töl­töt­te el. Is­mer­te fő­nö­két. Tud­ta, hogy oly­kor na­gyon is tü­rel­met­len, fo­ko­zott iz­ga­lom­mal vár­ja a be­szá­mo­lót. Most vi­szont en­nek ép­pen az el­len­ke­ző­jét lát­ta. Mint­ha va­la­mi kö­zöm­bös té­má­ról vál­ta­ná­nak szót, az ez­re­de­sen nyo­ma sem volt az iz­ga­lom­nak.

– Nem cso­dál­ko­zott a va­sár­nap dél­utá­ni elő­adás kö­zön­sé­gén? Már­mint a kö­zön­ség na­gyob­bik ré­szén? – tu­da­kol­ta az el­há­rí­tó­fő­nök.

A fi­a­tal­em­ber jól em­lé­ke­zett azok­ra a ka­to­nák­ra, akik zárt egy­ség­ben ér­kez­tek az elő­adás­ra.

– Gon­do­lom, szer­ve­zés kér­dé­se volt… Ilyen gyak­ran elő­for­dul, és lát­szó­lag nincs ben­ne sem­mi kü­lö­nös. Fel­té­te­le­zem vi­szont, hogy ahon­nan a ka­to­nák ér­kez­tek, az az ob­jek­tum sze­re­pel a mi tér­ké­pün­kön is – mond­ta.

Bana szá­ja szeg­le­té­ben mo­soly buj­kált.

– Igen, sze­re­pel – bó­lin­tott. – Egy kis pi­ros ka­ri­ka jel­zi.

– Ama­de­usz­né…

– Úgy van. A szép Etel­ka szer­ve­zé­se mind­ez. A leg­szo­ro­sabb fi­gye­lés alatt – tart­juk. Nos, a nő fel­ke­res­te a kér­dé­ses lak­ta­nyák il­le­té­ke­sét, mint a Cir­kusz Vál­la­lat meg­bí­zott­ja és ked­vez­mé­nyes je­gye­ket biz­to­sí­tott a ka­to­nák­nak. Meg­ál­la­pí­tot­tuk, hogy ta­valy is ezt tet­te.

– Zárt egy­ség­ben jöt­tek és men­tek – je­gyez­te meg a fi­a­tal­em­ber.

– Hát igen… Te­her­au­tó­val. Far­kas töp­reng­ve né­zett.

– Hol itt a le­he­tő­ség, amely min­ket ér­de­kel? – kér­dez­te kis­vár­tat­va.

Bana ki­it­ta po­ha­rát, majd mé­lyet szí­vott a ci­ga­ret­tá­já­ból. Élénk te­kin­te­te bi­zony­ta­lan­ság­ról árul­ko­dott.

– Ezt még nem tud­juk – mond­ta. Pil­la­na­tig gon­dol­ko­zott, az­tán foly­tat­ta: – A lé­nyeg, hogy a nő moz­gá­sán, a hi­va­ta­los szer­ve­ző út­já­nak más je­len­tő­sé­ge is van, mint a mű­sor pro­pa­gá­lá­sa. Vol­tunk a lak­ta­nya pa­rancs­no­ká­nál. Kí­ván­csis­kod­tunk, va­jon Etel­ká­nak mi­lyen kap­cso­la­ta van ott. Nos, sem­mi­lyen. Sen­kit sem is­mer, csak né­hány tisz­tet a pa­rancs­nok­sá­gon, akik­hez ta­valy is for­dult. Ki­vé­tel nél­kül meg­bíz­ha­tók, ott nincs ke­res­ni­va­lónk… Mi a nyit­ja an­nak, hogy a dél­utá­ni mű­sort zö­mé­ben ka­to­nák né­zik? Mert va­la­mi le­het, hi­szen nem vé­let­le­nül sze­re­pel ná­lunk en­nek a lak­ta­nyá­nak a he­lye. In­nen is hí­rek szi­vá­rog­tak ki.

Az el­há­rí­tó­fő­nök nem ta­gad­ta, hogy Theo­dor Ama­de­usz­né sze­mé­lye el­ső­ren­dű he­lyen áll az el­há­rí­tás­nál. Nem győz­te hang­sú­lyoz­ni, hogy mennyi­re he­lyes volt, ami­kor fi­gyel­tet­ni kezd­ték a nőt. Így tud­ták meg azt is, hogy Ama­de­usz­né el­ső­nek Rán­kit ke­res­te meg, ami­kor meg­tud­ta Hu­ber ha­lál­hí­rét.

A fi­a­tal­em­bert ér­de­kel­te a má­sik vo­nal is: ér­ke­zett-e jel­zés, lé­pett-e va­la­ki Hu­ber nyom­do­ká­ba?

– Tel­jes a pan­gás – ál­la­pí­tot­ta meg az ez­re­des. – Egye­lő­re sen­ki sem buk­kant fel. Pe­dig előbb vagy utóbb pó­tol­ni fog­ják.

– Az a pénz itt va­la­ki­nek bor­zasz­tó­an hi­ány­zik. Ez­zel oda­kint is tisz­tá­ban le­het­nek – je­gyez­te meg az el­há­rí­tó­tiszt.

– Le­het, ma­gá­nak lesz iga­za, más for­mát vá­lasz­ta­nak, hogy a pénzt an­nak a va­la­ki­nek el­küld­jék.

– De a pénz­ho­zó­nak át kell majd ven­ni az össze­gyűj­tött hí­re­ket is.

Bana bó­lin­tott.

– Ez igaz, de a cir­kusz­nál sincs újabb gya­nú, konk­rét kö­rül­mény. Csu­pán ezek a dél­utá­ni elő­adá­sok va­sár­na­pon­ként, ame­lyen a ka­to­nák is részt vesz­nek.

– Per­sze, ezt az egész szer­ve­zést meg le­het­ne aka­dá­lyoz­ni – ve­tet­te köz­be a fi­a­tal­em­ber. – De nem so­kat nyer­nénk vele.

– In­kább vesz­te­nénk. Fel­kel­te­nénk a gya­nú­ju­kat. Jog­gal kö­vet­kez­tet­het­né­nek arra, hogy va­la­mit meg­sza­gol­tunk. Tö­re­ked­jünk fel­de­rí­te­ni be­épí­tett em­be­re­i­ket ezek­ben a vá­ro­sok­ban.

Far­kas meg­em­lí­tet­te Ama­de­usz­né ér­dek­lő­dé­sét sze­mé­lye iránt. Bana fel­húz­ta a szem­öl­dö­két.

– Azt ta­ná­cso­lom, ha a nő kesz­tyűt dob ma­gá­nak, ve­gye fel – mond­ta.

– Le­het, csak szim­pá­ti­á­ról van szó.

– Ki tud­hat­ja? Egy nő ki­is­mer­he­tet­len. Majd el­vá­lik, hogy Ama­de­usz­né fo­ko­zott ér­dek­lő­dé­sé­nek mi a nyit­ja.

Az el­há­rí­tó­tiszt el­mo­so­lyo­dott.

– Ma­gam is még kü­lön mun­kát ad­jak az em­be­rek­nek, akik a nőt fi­gye­lik? – kér­dez­te.

– Ez a leg­ke­ve­sebb gond. Nem is­me­rik ma­gát, leg­fel­jebb je­len­tik ne­kem, hogy a gép­ko­csi­ve­ze­tő csap­ja a sze­let – mond­ta az ez­re­des, majd fi­gyel­mez­te­tő moz­du­la­tot tett a ke­zé­vel. – Arra tö­re­ked­jen, Hód, hogy a cir­kusz te­rü­le­tén ne té­vessze szem elől a nőt, ha ott van. Tud­ja meg, kik­kel tár­gyal és érint­ke­zik.

– Van egy al­kal­mi se­gí­tő­tár­sam.

– No­csak…

. A fi­a­tal­em­ber né­hány szó­val is­mer­tet­te Kul­csár Béni szor­gal­mas plety­kál­ko­dá­sát és a vele való kap­cso­la­tát.

Az el­há­rí­tó­fő­nök ké­sőbb ar­ról be­szélt, hogy min­den­kép­pen hasz­nos len­ne, ha ese­ten­ként tu­do­mást sze­rez­het­né­nek Rán­ki és a nő kö­zött le­folyt be­szél­ge­tés­ről. Nyom­ban konk­rét terv­vel állt elő. En­nek az volt a lé­nye­ge, hogy egy le­hall­ga­tás­ra al­kal­mas rej­tett tech­ni­kai be­ren­de­zést he­lyez­ze­nek el a cir­kusz­igaz­ga­tó iro­dai cél­ra hasz­nált ko­csi­já­ban.

– Ter­mé­sze­te­sen a „po­los­ká­ra” gon­do­lok – szö­gez­te le az ez­re­des. – Nem hi­szem, hogy el­he­lye­zé­se va­la­mi kü­lö­nö­sebb aka­dály­ba üt­köz­ne… A „po­los­ka” adá­sát eb­ben a ház­ban tud­nánk rá­di­ón ven­ni, rög­zít­het­nénk be­szél­ge­té­sük min­den rész­le­tét… Nos, egyet­ért ez­zel?

– Nincs aka­dá­lya. Könnyen el­he­lyez­he­tem a leg­meg­fe­le­lőbb he­lyen – mond­ta a fi­a­tal­em­ber.

– He­lyes…

– Most meg­ka­pom a ké­szü­lé­ket?

– Igen – bó­lin­tott az ez­re­des. El­hagy­ta a szo­bát, kis­vár­tat­va egy kis tárggyal tért vissza.

A „po­los­ka” nem volt más, mint egy bor­só­szem nagy­sá­gú mi­ni­a­tűr adó­ál­lo­más. Ez a ké­szü­lék zárt he­lyi­ség­ben ké­pes volt ki­szűr­ni a za­jok­ból a leg­hal­kabb be­szél­ge­tést is.

Far­kas gon­do­san el­tet­te a tár­gyat. Egy prob­lé­má­ja ma­radt csu­pán. A rend­kí­vü­li ese­tek je­len­té­se. Vár­ha­tó volt, hogy a kö­zel­jö­vő­ben ilye­nek is elő­for­dul­nak. Arra azon­ban nem volt meg­ol­dás, hogy te­le­fo­non ér­te­sí­tést ad­jon.

Bana hosszan töp­ren­gett a meg­ol­dá­son. Több le­he­tő­sé­get meg­vi­tat­tak, de mind­egyi­ket el­ve­tet­ték.

– Nincs más hát­ra, mint a rá­dió­kap­cso­lat – ál­la­pí­tot­ta meg az ez­re­des.

A fi­a­tal­em­ber a fe­jét in­gat­ta.

– Tel­jes­ség­gel le­he­tet­len. Nem koc­káz­tat­ha­tom, hogy bár­ki is ész­re­ve­gye. Ál­lan­dó­an em­be­rek kö­zött va­gyok, még a la­kó­ko­csi­ban is. Leg­fel­jebb éj­jel adód­na erre le­he­tő­ség, vi­szont nem tu­dom a ké­szü­lé­ket biz­ton­sá­gos he­lyen tar­ta­ni.

– A „Munt”-tal nem len­ne kü­lö­nö­sebb prob­lé­má­ja. Ál­lan­dó­an ma­gá­nál le­het­ne.

A „Munt” rá­dió­ké­szü­lék alig volt na­gyobb egy gyu­fás­do­boz­nál. Csu­pán adó­val volt fel­sze­rel­ve, vé­tel­re nem le­he­tett hasz­nál­ni. Mint­egy tíz ki­lo­mé­te­res kör­zet­ben mű­köd­he­tett.

– Hogy uta­sí­tást kap­jak, arra nem jó, te­hát csak fél­meg­ol­dás – vé­le­ke­dett az el­há­rí­tó­tiszt. – Ez ide­ig még nem dol­goz­tam ez­zel a ké­szü­lék­kel. Azon­ban ha nincs mód más­ra, ma­rad­junk en­nél.

– Ez az egyet­len mód. Még min­dig jobb a fél­meg­ol­dás, mint­ha sem­mi sem len­ne.

– Rend­ben…

Bana is­mét töl­tött ma­gá­nak, majd mi­után ki­it­ták po­ha­ru­kat, ki­ment a szo­bá­ból. A fi­a­tal­em­ber gon­do­lat­ban is­mét Ama­de­usz­né­nál idő­zött. Va­jon mit csi­nál most az asszony a szál­ló­ban? Je­len pil­la­nat­ban ezt csak Be­lez­nay em­be­rei tud­hat­ták, akik a nyo­má­ban vol­tak és egy pil­la­nat­ra sem té­vesz­tet­ték szem elől.

Az el­há­rí­tó­fő­nök jó ne­gyed­óra el­tel­té­vel ér­ke­zett vissza. Ke­zé­ben ott volt a pa­rá­nyi adó­ké­szü­lék. A „Munt”-nak pici, alig tíz cen­tis ki­húz­ha­tó an­ten­ná­ja volt, szin­te az egész do­boz mik­ro­fon­ból állt. Egy gomb­nyo­más­sal le­he­tett üzem­be he­lyez­ni.

– Amint lát­ja, két kis lám­pá­ja van – ma­gya­ráz­ta az ez­re­des. – A pi­ros csak ak­kor gyul­lad ki és ég fo­lya­ma­to­san, ha az adást be­fe­jez­te és a szö­ve­get meg­ér­tet­ték… A gom­bot tart­sa be­nyom­va, amíg be­szél. Amennyi­ben a pi­ros fény szag­ga­tot­tá vá­lik, ez azt je­len­ti, hogy is­mé­tel­je meg mon­da­ni­va­ló­ját. A má­sik lám­pa zöld fé­nye ál­lan­dó­an vi­lá­gít, ez mu­tat­ja, hogy ve­szik a köz­len­dő­ket. Te­hát csak ak­kor kezd­jen be­szél­ni, ha a gomb be­nyo­má­sa után a zöld fény ki­gyul­lad.

Mi­után pró­bát tet­tek, az el­há­rí­tó­fő­nök arra kér­te, hogy fü­lel­jen, majd át­ment a má­sik szo­bá­ba. Kis­vár­tat­va a fi­a­tal­em­ber egy mag­ne­to­fo­non a vissza­ját­szott sa­ját hang­já­ra is­mert.

– Így jó lesz – tért vissza az ez­re­des.

– Re­mé­lem…

– Biz­tos lesz annyi ide­je, hogy egy pil­la­nat­ra fél­re­vo­nul­jon. Meg­jegy­zem, a „Munt” ké­pes a sut­to­gá­sát is to­váb­bí­ta­ni. Nem szük­sé­ges a han­gos be­széd.

Meg­egyez­tek, ha ne­tán más mód is kí­nál­koz­na, a fi­a­tal­em­ber nap­köz­ben fel­ke­res­he­ti a há­zat. A kül­ső kapu ál­lan­dó­an nyit­va áll. Hár­mat csen­ges­sen, mert csak ak­kor nyit­nak aj­tót. Vi­szont a be­do­bott le­ve­let azon­nal el­ol­vas­sák.

– Pin­tér ál­lan­dó­an itt van – foly­tat­ta az ez­re­des. – Ér­te­sít en­gem, és ha úgy lá­tom, azon­nal in­dul­ha­tok Pest­ről. Egy óra alatt le­érek.

– Er­ről én ho­gyan szer­zek tu­do­mást?

– Mi­után je­lez­te, hogy ve­lem akar ta­lál­koz­ni, egy óra el­tel­té­vel jöj­jön ide. Ha meg­ér­kez­tem, az ut­cai ab­lak ro­ló­ját fel­hú­zom.

Meg­ál­la­pod­tak, ha ne­tán az el­há­rí­tó­fő­nök­nek len­ne kö­zöl­ni­va­ló­ja, úgy egy be­osz­tott meg­ke­re­si a fi­a­tal­em­bert meg­fe­le­lő me­sé­vel, vagy üze­ne­tet hagy ré­szé­re.

– Leg­jobb, ha azt mond­ja, hogy a nagy­bá­tyám, vagy ha nem va­gyok ott, azt az üze­ne­tet hagy­ja: men­jek el hoz­zá – je­gyez­te meg a fi­a­tal­em­ber.

– Még jó, hogy nem nagy­pa­pát kí­ván – fe­jez­te be a be­szél­ge­tést Bana.

Kint az ut­cán Far­kas az órá­já­ra pil­lan­tott. Késő volt már, az elő­adás a cir­kusz­ban vé­get ért, ilyen­kor a mű­vé­szek a la­kó­ko­csi­ja­ik­nál tré­csel­nek.

A vá­ros­köz­pont­ban levő szál­lo­da előtt sze­mély­gép­ko­csik hosszú sora állt. Sok volt a kül­föl­di, aki a Ba­la­ton­hoz igye­ke­zett, vagy ép­pen on­nan jött.

Hir­te­len öt­let­től ve­zé­rel­ve be­lé­pett a szál­ló­ba. El­ső­nek az ét­te­rem­be pil­lan­tott be. A va­cso­ra­idő­nek vége volt, de így is so­kan tar­tóz­kod­tak a he­lyi­ség­ben. Az eszp­resszó vi­szont zsú­folt volt, fő­ként a te­rasz. Sze­ren­csé­re a kö­ze­lé­ben meg­üre­se­dett egy asz­tal. Nyom­ban he­lyet fog­lalt, és fagy­lal­tot ren­delt ká­vé­val. Maga sem tud­ta, mi­ért jött ide. Ta­lán arra szá­mí­tott, hogy ta­lál­koz­ni fog Ama­de­usz­né­val? El­gon­dol­koz­va ka­na­laz­ta fagy­lalt­ját, ami­kor rá­kö­szön­tek.

– Szép jó es­tét – mond­ta az ér­ke­ző.

A diák nem a szo­ká­sos far­mer­ben volt, ha­nem könnyű, di­va­tos öl­tönyt vi­selt szí­nes ing­gel, ha­tal­mas kék­pöttyös nyak­ken­dő­vel.

– Sze­vasz – kö­szön­töt­te a fiút.

– Így nyer­tem vol­na meg a fő­nye­re­ményt – ro­gyott le a fiú a sza­bad szék­re. – Es­küd­ni mer­tem vol­na, hogy itt tal­ál­lak. Ta­lál­koz­tál vele?

Far­kas kö­zöm­bös ar­cot vá­gott.

– Mi­ért ta­lál­koz­tam vol­na vele? – kér­dez­te.

– Most adod a hü­lyét…

– Nem adom… De mi­ért ta­lál­koz­tam vol­na vele? Mert ér­dek­lő­dött utá­nam? Le­het, ez csu­pán ud­va­ri­as­ság volt a ré­szé­ről. Mi­ért kel­le­ne ezt fél­re­ér­te­nem?

A fiú te­kin­te­té­vel vé­gig­pász­táz­ta a te­raszt.

– A csaj bír té­ged, ez tény­kér­dés – mond­ta ha­tá­ro­zot­tan. – Nem is lát­tad őt?

– Mond­tam már, hogy nem… Nem lát­tam, nem ta­lál­koz­tam vele. Nem is aka­rok.

– Ak­kor mi­ért szob­ro­zol?

– Mondj jobb he­lyet.

– Az eb­ben a vá­ros­ban nincs – szö­gez­te le a fiú, és a nya­kát nyúj­to­gat­ta.

– Nincs itt, hi­á­ba ke­re­sed.

Béni a fe­jét ráz­ta.

– Kit ér­de­kel a te sex­bom­bád? – mél­tat­lan­ko­dott. – Az ik­re­ket le­sem. Csak azt nem tu­dom, hová tűn­tek. Elő­adás után gyor­san rend­be­szed­ték ma­gu­kat, ko­csi­ba ül­tek és az öreg­jü­ket ott hagy­ták.

A Czu­kor-lá­nyok­nak egy kis pi­ros Fi­at­juk volt. Rend­sze­rint az­zal jár­tak. Ap­juk­nak ha­tal­mas, öt­sze­mé­lyes Mer­ce­de­sé­be nem ül­tek bele, mint­ha ez csak la­kó­ko­csi­juk von­ta­tá­sát szol­gál­ta vol­na.

– Te meg ide ro­han­tál, hát­ha be­lé­jük üt­kö­zöl. Lá­tom, le­csu­ta­kol­tad ma­gad. Sose bánd, leg­alább meg­mo­sa­kod­tál. Az öl­tö­nyöd­nek sem árt, ha né­ha­nap­ján ki­szel­lőz­te­ted – mond­ta Far­kas.

– Amint lá­tom, meg­fáz­tam ná­lad is a ma es­té­vel – mond­ta a fiú. Bá­na­to­san egy nagy adag fagy­lal­tot ren­delt. – Csak tud­nám, hová laf­lin­gált el ez a két csaj.

Hód könyvek
titlepage.xhtml
jacket.xhtml
part0000.xhtml
part0001.xhtml
part0002.xhtml
part0003.xhtml
part0004.xhtml
part0005.xhtml
part0006.xhtml
part0007.xhtml
part0008.xhtml
part0009.xhtml
part0010.xhtml
part0011.xhtml
part0012.xhtml
part0013.xhtml
part0014.xhtml
part0015.xhtml
part0016.xhtml
part0017.xhtml
part0018.xhtml
part0019.xhtml
part0020.xhtml
part0021.xhtml
part0022.xhtml
part0023.xhtml
part0024.xhtml
part0025.xhtml
part0026.xhtml
part0027.xhtml
part0028.xhtml
part0029.xhtml
part0030.xhtml
part0031.xhtml
part0032.xhtml
part0033.xhtml
part0034.xhtml
part0035.xhtml
part0036.xhtml
part0037.xhtml
part0038.xhtml
part0039.xhtml
part0040.xhtml
part0041.xhtml
part0042.xhtml
part0043.xhtml
part0044.xhtml
part0045.xhtml
part0046.xhtml
part0047.xhtml
part0048.xhtml
part0049.xhtml
part0050.xhtml
part0051.xhtml
part0052.xhtml
part0053.xhtml
part0054.xhtml
part0055.xhtml
part0056.xhtml
part0057.xhtml
part0058.xhtml
part0059.xhtml
part0060.xhtml
part0061.xhtml
part0062.xhtml
part0063.xhtml
part0064.xhtml
part0065.xhtml
part0066.xhtml
part0067.xhtml
part0068.xhtml
part0069.xhtml
part0070.xhtml
part0071.xhtml
part0072.xhtml
part0073.xhtml
part0074.xhtml
part0075.xhtml
part0076.xhtml
part0077.xhtml
part0078.xhtml
part0079.xhtml
part0080.xhtml
part0081.xhtml
part0082.xhtml
part0083.xhtml
part0084.xhtml
part0085.xhtml
part0086.xhtml
part0087.xhtml
part0088.xhtml
part0089.xhtml
part0090.xhtml
part0091.xhtml
part0092.xhtml
part0093.xhtml
part0094.xhtml
part0095.xhtml
part0096.xhtml
part0097.xhtml
part0098.xhtml
part0099.xhtml
part0100.xhtml
part0101.xhtml
part0102.xhtml
part0103.xhtml
part0104.xhtml
part0105.xhtml
part0106.xhtml
part0107.xhtml
part0108.xhtml
part0109.xhtml
part0110.xhtml
part0111.xhtml
part0112.xhtml
part0113.xhtml
part0114.xhtml
part0115.xhtml
part0116.xhtml
part0117.xhtml
part0118.xhtml
part0119.xhtml
part0120.xhtml
part0121.xhtml
part0122.xhtml
part0123.xhtml
part0124.xhtml
part0125.xhtml
part0126.xhtml
part0127.xhtml
part0128.xhtml
part0129.xhtml
part0130.xhtml
part0131.xhtml
part0132.xhtml
part0133.xhtml
part0134.xhtml
part0135.xhtml
part0136.xhtml
part0137.xhtml
part0138.xhtml
part0139.xhtml
part0140.xhtml
part0141.xhtml
part0142.xhtml
part0143.xhtml
part0144.xhtml
part0145.xhtml
part0146.xhtml
part0147.xhtml
part0148.xhtml
part0149.xhtml
part0150.xhtml
part0151.xhtml
part0152.xhtml
part0153.xhtml
part0154.xhtml
part0155.xhtml
part0156.xhtml
part0157.xhtml
part0158.xhtml
part0159.xhtml
part0160.xhtml
part0161.xhtml
part0162.xhtml
part0163.xhtml
part0164.xhtml
part0165.xhtml
part0166.xhtml
part0167.xhtml
part0168.xhtml
part0169.xhtml
part0170.xhtml
part0171.xhtml
part0172.xhtml
part0173.xhtml
part0174.xhtml
part0175.xhtml
part0176.xhtml
part0177.xhtml
part0178.xhtml
part0179.xhtml
part0180.xhtml
part0181.xhtml
part0182.xhtml
part0183.xhtml
part0184.xhtml
part0185.xhtml
part0186.xhtml
part0187.xhtml
part0188.xhtml
part0189.xhtml
part0190.xhtml
part0191.xhtml
part0192.xhtml
part0193.xhtml
part0194.xhtml
part0195.xhtml
part0196.xhtml
part0197.xhtml
part0198.xhtml
part0199.xhtml
part0200.xhtml
part0201.xhtml
part0202.xhtml
part0203.xhtml
part0204.xhtml
part0205.xhtml
part0206.xhtml
part0207.xhtml
part0208.xhtml
part0209.xhtml
part0210.xhtml
part0211.xhtml
part0212.xhtml
part0213.xhtml
part0214.xhtml
part0215.xhtml
part0216.xhtml
part0217.xhtml
part0218.xhtml
part0219.xhtml
part0220.xhtml
part0221.xhtml
part0222.xhtml
part0223.xhtml
part0224.xhtml
part0225.xhtml
part0226.xhtml
part0227.xhtml
part0228.xhtml
part0229.xhtml
part0230.xhtml
part0231.xhtml
part0232.xhtml
part0233.xhtml
part0234.xhtml
part0235.xhtml
part0236.xhtml
part0237.xhtml
part0238.xhtml
part0239.xhtml
part0240.xhtml
part0241.xhtml
part0242.xhtml
part0243.xhtml
part0244.xhtml
part0245.xhtml
part0246.xhtml
part0247.xhtml
part0248.xhtml
part0249.xhtml
part0250.xhtml
part0251.xhtml
part0252.xhtml
part0253.xhtml
part0254.xhtml
part0255.xhtml
part0256.xhtml
part0257.xhtml
part0258.xhtml
part0259.xhtml
part0260.xhtml
part0261.xhtml
part0262.xhtml
part0263.xhtml
part0264.xhtml
part0265.xhtml
part0266.xhtml
part0267.xhtml
part0268.xhtml
part0269.xhtml
part0270.xhtml
part0271.xhtml
part0272.xhtml
part0273.xhtml
part0274.xhtml
part0275.xhtml
part0276.xhtml
part0277.xhtml
part0278.xhtml
part0279.xhtml
part0280.xhtml
part0281.xhtml
part0282.xhtml
part0283.xhtml
part0284.xhtml
part0285.xhtml
part0286.xhtml
part0287.xhtml
part0288.xhtml
part0289.xhtml
part0290.xhtml
part0291.xhtml
part0292.xhtml
part0293.xhtml
part0294.xhtml
part0295.xhtml
part0296.xhtml
part0297.xhtml
part0298.xhtml
part0299.xhtml
part0300.xhtml
part0301.xhtml
part0302.xhtml
part0303.xhtml
part0304.xhtml
part0305.xhtml
part0306.xhtml
part0307.xhtml
part0308.xhtml
part0309.xhtml
part0310.xhtml
part0311.xhtml
part0312.xhtml
part0313.xhtml
part0314.xhtml
part0315.xhtml
part0316.xhtml
part0317.xhtml
part0318.xhtml
part0319.xhtml
part0320.xhtml
part0321.xhtml
part0322.xhtml
part0323.xhtml
part0324.xhtml
part0325.xhtml
part0326.xhtml
part0327.xhtml
part0328.xhtml
part0329.xhtml
part0330.xhtml
part0331.xhtml
part0332.xhtml
part0333.xhtml
part0334.xhtml
part0335.xhtml
part0336.xhtml
part0337.xhtml
part0338.xhtml
part0339.xhtml
part0340.xhtml
part0341.xhtml
part0342.xhtml
part0343.xhtml
part0344.xhtml
part0345.xhtml
part0346.xhtml
part0347.xhtml
part0348.xhtml
part0349.xhtml
part0350.xhtml
part0351.xhtml
part0352.xhtml
part0353.xhtml
part0354.xhtml
part0355.xhtml
part0356.xhtml
part0357.xhtml
part0358.xhtml
part0359.xhtml
part0360.xhtml
part0361.xhtml
part0362.xhtml
part0363.xhtml
part0364.xhtml
part0365.xhtml
part0366.xhtml
part0367.xhtml
part0368.xhtml
part0369.xhtml
part0370.xhtml
part0371.xhtml
part0372.xhtml
part0373.xhtml
part0374.xhtml
part0375.xhtml
part0376.xhtml
part0377.xhtml
part0378.xhtml
part0379.xhtml
part0380.xhtml
part0381.xhtml
part0382.xhtml
part0383.xhtml
part0384.xhtml
part0385.xhtml
part0386.xhtml
part0387.xhtml
part0388.xhtml
part0389.xhtml
part0390.xhtml
part0391.xhtml
part0392.xhtml
part0393.xhtml
part0394.xhtml
part0395.xhtml
part0396.xhtml
part0397.xhtml
part0398.xhtml
part0399.xhtml
part0400.xhtml
part0401.xhtml
part0402.xhtml
part0403.xhtml
part0404.xhtml
part0405.xhtml
part0406.xhtml
part0407.xhtml
part0408.xhtml
part0409.xhtml
part0410.xhtml
part0411.xhtml
part0412.xhtml
part0413.xhtml
part0414.xhtml
part0415.xhtml
part0416.xhtml
part0417.xhtml
part0418.xhtml
part0419.xhtml
part0420.xhtml
part0421.xhtml
part0422.xhtml