Over het boek
Nadat ze eerder recht tegenover elkaar kwamen te staan in een gevecht op leven en dood, slaan huurmoordenaars Will Robie en Jessica Reel nu de handen ineen. In een wereld waarin geen ruimte is voor twijfel, behoren Robie en Reel tot de besten van hun vak.
Zeer ervaren, uiterst professioneel en dodelijk precies; ze schakelen altijd hun doelwit uit.
Maar nu komen Robie en Reel voor een taak te staan die hen dwingt verder te gaan dan ooit tevoren. Want het gekozen doelwit levert een complicatie op die ze nooit hadden kunnen voorzien.
En falen is nog altijd geen optie…
Over de auteur
David Baldacci is de succesvolle auteur van meer dan 25 thrillers en romans. Hij studeerde politieke wetenschappen en rechten en was gedurende negen jaar werkzaam als bedrijfsjurist en advocaat in Washington D.C. In 1996 debuteerde hij als thrillerschrijver en intussen is zijn werk in 45 talen vertaald en zijn er wereldwijd meer dan 100 miljoen exemplaren van zijn boeken verkocht. Met zijn Wish You Well Foundation strijdt Baldacci samen met zijn vrouw Michelle al jaar en dag tegen analfabetisme.