19.35 uur
„Kom je nog binnen of niet?" De man bij de deur werd ongeduldig. „Als de band eenmaal is begonnen, gaat de deur dicht."
Jade beet op haar lip. Misschien waren Tansy en Cleo toch al naar binnen gegaan. Ze kon Peggy wel wurgen. Ze liet haar kaartje aan de portier zien en tot haar opluchting was de man amper geïnteresseerd. Ze duwde de deur open en kwam in de zaal terecht. Het was er behoorlijk donker en het publiek leek één deinende massa. De band die het voorprogramma verzorgde, speelde een oorverdovend rocknummer, terwijl Jade haar vriendinnen probeerde te ontdekken.
„Hé, schatje!" Een enorme vent met lang haar en twee piercings in zijn neus legde zijn hand op haar schouder.
Jade sprong opzij, keek hem woedend aan en wrong zich verder de menigte in. Iedereen leek stukken ouder dan zij. Er werd gerookt en sommigen hadden bierblikjes in hun hand. Jade voelde zich opgelaten.
De meute probeerde steeds dichter bij het podium te komen. Misschien hadden Tansy en Cleo goede plaatsen weten te bezetten. Jade besloot zich ook maar naar voren te werken. Hierbij stootte ze tegen een meisje in een zwarte minirok en een felgroen, strak T-shirt, die in de armen van een breedgeschouderde jongen met rossig,. steil haar heen en weer wiegde.
Dat kon toch niet? En toch was het zo. Ze wilde zich omdraaien om snel weg te rennen, maar iemand knalde tegen haar op, waardoor ze haar evenwicht verloor en tegen het meisje met het groene T-shirt aanviel.
„Hé, kijk toch uit waar je... Jade!"
Het was te laat. Ze had haar gezien. Nu ging ze er aan. Andrea zou nooit haar mond houden.