Hoofdstuk 8

 

 

 

Hem vertrouwen. Twee ironischer woorden kon Megan niet bedenken. Vertrouwen was nu echter het punt niet, eerder gêne. Haar gezicht kleurde nog dieper toen ze zich in gedachten poedelnaakt voor James zag staan.

Deze blos, die heviger was dan eerst, bracht James van zijn stuk. Dit keer probeerde hij er niet achter te komen wat er was. Het was tijd voor actie.

Megan was blij dat hij haar in zijn armen trok en haar kuste. Blij dat hij het heft in handen nam. Daar was hij tenslotte goed in. De baas zijn. Hij was zo beheerst met haar omgegaan toen ze elkaar net kenden, en ze was zo snel verliefd op hem geworden, dat ze amper tijd had gehad om zich af te vragen wat er achter zijn bewering stak dat hij zo onder de indruk was van haar charmes. Ze wilde nu alleen maar zwelgen in zijn schijnbare passie voor haar. Daarom was ze immers mee hierheen gekomen. Om nog één keer van zijn voortreffelijke liefdesspel te kunnen genieten.

Ze koesterde absoluut niet de illusie dat hun huwelijk zou standhouden. Dat kon toch niet als ze geen baby meer wilde? Daar moest ze zich echter niet schuldig over voelen. Híj was degene die zich schuldig moest voelen. Maar het woord ‘schuld’ kwam niet in zijn woordenboek voor. Hij was een wrede, koelbloedige duivel. Nee, niet koelbloedig, verbeterde ze zichzelf met een kreun toen zijn omhelzing zich verstevigde, waardoor haar al gevaarlijk verhitte lichaam nog dichter tegen het zijne kwam.

Ze voelde de overduidelijke en vleiende drang van zijn opwinding tegen haar buik. Overmand door haar eigen verlangen klemde ze haar armen om zijn nek, waarbij haar borsten stevig tegen zijn harde borstkas geduwd werden.

Al kussend tilde hij haar op en liep hij naar de badkamer. Hun lippen waren nog steeds op elkaar gedrukt toen hij haar op haar inmiddels slappe benen zette en haar topje over haar hoofd trok. ‘Hoe mooi deze fantastische zwarte beha je ook staat, hij zal uit moeten,’ zei hij, haar topje achteloos wegwerpend. Hoewel hij direct de verborgen voorsluiting had gevonden, nam hij de tijd om hem los te maken, haar diep in de ogen kijkend. Het leek een eeuwigheid te duren voordat de twee cups uit elkaar weken. Toen haar borsten eindelijk ontbloot werden, ging haar hart als een razende tekeer.

Zijn blik ging naar beneden. ‘Nog mooier,’ zei hij schor.

Megan hapte naar adem in afwachting van zijn aanraking. Maar hij liet haar opvallend harde tepels ongemoeid. In plaats daarvan gingen zijn handen naar de knoop van haar witte spijkerbroek. Haar hart klopte in haar keel. Hij zou heel gauw zien wat ze had gedaan. Zou hij verrast zijn? Geschokt? Blij? De meeste mannen vonden het mooi, had Nicole gezegd. Ze hoopte maar dat James tot die categorie hoorde. ‘James,’ zei ze ineens.

Een beetje gefrustreerd keek hij haar aan. ‘Wat?’

‘Ik… Ik moet je iets vertellen.’

‘Niks ergs, hoop ik.’

‘Niet heel erg…’

‘Dat klinkt toch wel onheilspellend.’

Nu wilde ze dat ze niets gezegd had. Het opbiechten bleek lastiger te zijn dan het hem gewoon te laten zien. Maar nu was het te laat. Ze slikte. ‘Gisteren in de schoonheidssalon heb ik me, eh… laten waxen.’

Hij fronste zijn wenkbrauwen. ‘En?’

‘Helemaal,’ zei ze met verstikte stem.

Zijn wenkbrauwen schoten omhoog. Toen glimlachte hij heel sexy. ‘Jij ondeugende meid.’ Hij vond het nu prachtig dat ze bloosde, dat ze tegelijkertijd verlegen en opgewonden kon zijn.

Totdat hij Megan ontmoette, had hij nooit met een maagd te maken gehad. Hij had altijd de voorkeur gegeven aan meer ervaren vrouwen. Maar eindelijk zag hij in waarom sommige mannen een zwak hadden voor maagden, vooral als ze de vele verschillende vleselijke lusten wilden leren kennen. Iets wat Megan nu duidelijk wilde. Allerlei erotische mogelijkheden schoten door zijn hoofd.

‘Moment, liefje,’ zei hij, en hij stortte zich op de knoopjes van zijn overhemd. ‘Ik heb zo het vermoeden dat ik moet zorgen dat ik eerst zelf naakt ben voordat we met jou verdergaan. Hemel, wat zie je er sexy uit. Ik denk dat ik je de hele tijd dat we hier zijn halfnaakt moet laten rondlopen. Of misschien alleen met die schoenen aan. Jeetje, wat zijn die sexy.’

Ze was blij dat hij over haar schoenen begon, zodat ze een excuus had om naar beneden te kijken in plaats van naar hem in zijn onderbroek, en even later zónder zijn onderbroek. Ze was vergeten hoe onweerstaanbaar mannelijk hij was, naakt.

‘Het is bijna zonde dat je ze moet uitdoen,’ zei hij, zijn sokken bij de rest van zijn kleren op de turkooiskleurige tegels gooiend, ‘maar je kunt ze altijd weer aantrekken als we onder de douche vandaan komen.’

Het beeld dat hij opriep, bracht haar van haar stuk. Het idee dat ze naakt zou rondlopen, met alleen hoge hakken aan, was te angstaanjagend voor woorden.

‘Eerst maar eens douchen,’ zei hij, terwijl hij de knoop van haar spijkerbroek losmaakte. ‘Ik weet niet hoe het met jou zit, maar ik heb het ineens vreselijk warm.’ Zijn donkere ogen glinsterden terwijl hij de rits helemaal tot aan haar kruis opendeed, waardoor haar witte satijnen slipje zichtbaar werd.

Ze hield haar adem in toen hij de spijkerbroek over haar heupen naar beneden begon te duwen. Ineens stopte hij. ‘Je kunt beter eerst die schoenen uitdoen.’ Toen ze dat gedaan had, beval hij: ‘En nu doe jij de rest. Ik wil kijken.’

Megan slikte. Ze moest hem wel gehoorzamen, want haar verlangen won het met gemak van haar zenuwen. Het was gewoon wreed zoals hij haar naar hem kon laten verlangen. Wreed en meedogenloos. Het had echter geen zin om tegen hem te vechten. Ergens in de afgelopen week had ze het punt bereikt waarop ze niet meer terug kon, en nu zou ze zich door niets meer laten tegenhouden.

James wist niet zeker of ze het zou doen… zich voor zijn ogen uitkleden. Maar jawel. Ze deed het. Even schitterde er triomf in zijn ogen, en trots, vanwege de moed die een vrouw als zij moest tonen om iets te doen wat zij zelf gewaagd vond. Beschamend zelfs.

Lieve hemel, wat was ze mooi. Ook al was ze onlangs afgevallen, haar lichaam was perfect geproportioneerd, met verrukkelijke welvingen en volle borsten, een smalle taille en mooie brede heupen op een stel lange fraai gevormde benen. Hij had haar nog nooit naakt voor zich zien staan, alleen maar in bed, meestal onder een laken. ‘Je ziet eruit als een Griekse godin,’ zei hij, terwijl hij zijn blik over haar heen liet glijden. ‘Nee, bedek jezelf niet,’ zei hij scherp toen ze haar handen voor haar kruis wilde houden. ‘Ik wil je zien.’ En je daar aanraken, je daar likken, dacht hij erachteraan.

Dat zou ze hem laten doen. Ze zou hem alles laten doen wat hij maar wilde.

Oké, hij bespeurde nog iets van schrik in haar ogen, maar hij zag ook opwinding. Haar borsten gingen op en neer met haar versnelde hartslag, haar lippen weken uiteen terwijl ze moeite deed om meer lucht naar binnen te krijgen. James was ervan overtuigd dat ze klaar was voor hem…

Ze wilde dat hij ophield met zo naar haar te kijken. Hij moest iets doen, wat dan ook. Het was een kwelling geweest om de rest van haar kleren uit te trekken, vooral haar slipje. Ze had zich nog nooit van haar leven zo naakt gevoeld, of zo verschrikkelijk opgewonden.

‘Blijf staan waar je staat. Beweeg je niet. Bedek je niet.’ Hij stapte de douche in en zette de kranen aan. Pas toen het water de juiste temperatuur had en de douchekoppen in de juiste stand stonden, draaide hij zich naar haar om. ‘Kom.’ Hij nam haar hand in de zijne en leidde haar naar het midden van de cabine, waar de stralen bij elkaar kwamen en het water van voor en van achter als een tropische regenbui op haar neerkwam. Haar haren plakten tegen haar huid en het water liep in sensuele stroompjes over haar welvingen naar beneden. Haar adem stokte van verrassing, want ze had nooit gedacht dat water zo prikkelend kon zijn. Toen ze haar ogen sloot en haar hoofd naar achteren boog om haar haren uit haar gezicht te halen, kletterde de hete straal nog harder op haar borsten, waardoor haar harde tepels zich nog verder oprichtten.

De waterstraal op haar gezicht werd plots onderbroken. Ze deed haar ogen open en zag James voor haar staan.

Hij zag de blik in haar ogen. Nog nooit had hij een vrouw zo opgewonden gezien, zo begerig. Hij rukte haar terug onder de straal en draaide haar daarbij om zodat hij haar met één arm tegen zich aan kon drukken, terwijl hij met zijn vrije hand wat voorbereidend werk kon doen.

Het werd hem al snel duidelijk dat dat niet nodig was. Ze was niet alleen vochtig, ze stond in vuur en vlam, kronkelde tegen zijn hand en duwde haar achterste op een wel heel uitdagende manier tegen hem aan. Van een langdurig voorspel kon geen sprake zijn. Hij moest zorgen dat hij bij haar binnen drong, en rap.

Snel draaide hij haar weer om zodat hij haar gezicht zag, hij legde haar armen om zijn nek en tilde haar rechterknie op tot aan zijn linkerheup. Daarna duwde hij zich tussen haar benen. ‘Ja,’ zei hij schor toen hij voelde dat hij bij haar binnen drong.

Haar rauwe kreun echode zijn eigen genot. Genot én passie. Het was niet genoeg om alleen maar één met haar te zijn. Het verlangen om te bewegen was hevig en dringend. Hij droeg haar half naar de tegelwand, die haar rug enige steun bood, zodat hij zich verder in haar kon verliezen. Er was weinig tact te bespeuren in zijn liefdesspel. Hij voelde slechts een wanhopige drang tot ontlading na de frustrerende voorbije maanden. Niet alleen op lichamelijk, maar ook op emotioneel gebied.

Hij verlangde er bijna net zo hevig naar om Megans hoogtepunt te ervaren als het zijne. Alleen dan zou hij zeker weten dat hij zijn vrouw weer terug had en dat ze samen een toekomst hadden. Een tijdje was hij bang geweest dat ook dit huwelijk tot mislukken gedoemd was. Die angst was nu weg. Megan hield nog van hem en wilde hem. Meer dan ooit, besefte hij triomfantelijk toen hij, precies op het moment dat hij zijn hoogtepunt bereikte, haar in zijn armen voelde trillen. Met zijn handen tegen de tegelwand steunend kneep hij zijn ogen dicht en genoot van de intensiteit van de voortdurende samentrekkingen in haar onderlichaam.

Eindelijk stopten ze en liet ze haar armen zakken. Met een uiterst verzadigde zucht trok hij zich terug en deed een stapje achteruit. Toen pas opende hij zijn ogen, en tot zijn schrik zag hij dat Megans ogen vol tranen stonden. Hij voelde een steek van paniek en bezorgdheid. ‘Megan! Liefste, wat is er aan de hand?’

Ze leek niet te kunnen antwoorden. Ze schudde enkel haar hoofd, terwijl de tranen over haar wangen liepen.

Zacht legde hij zijn handen om haar schouders en hij keek haar onderzoekend aan. ‘Heb ik je pijn gedaan?’

Weer schudde ze haar hoofd.

‘Je bent moe,’ zei hij, haar teder omhelzend. ‘Reizen is altijd vermoeiend.’ Anders had ze misschien last van een postorgastische dip. Sommige vrouwen werden erg emotioneel na een orgasme, vooral als dat zo intens was als Megan net had ervaren.

Haar tranen konden ook te maken hebben met de baby die ze verloren hadden. Daar wilde hij nu echter niet over praten. Wat had het voor zin om traumatische gebeurtenissen op te rakelen? Daarbij kwamen alleen maar vreselijke herinneringen naar boven. Het verlies van de baby had hem ook pijn gedaan. Maar uiteindelijk moest je een keus maken. Of je zwelgt in je verdriet, of je gaat verder.

In moeilijke perioden had James er altijd voor gekozen om door te gaan. Eerder deze week was hij blij geweest dat ook Megan die keus eindelijk had gemaakt. Vandaag had ze hem verrast met haar nieuwe houding tegenover seks. Eindelijk veranderde het naïeve meisje in een volwassen vrouw. ‘Kom terug onder het warme water,’ zei hij toen ze begon te rillen. ‘Zo, dat is beter, hè? Leun met je rug tegen mij aan, dan zorg ik dat je lekker schoon wordt.’

Het was niet zijn bedoeling geweest haar weer op te winden met het doucheschuim. Hij had niet gedacht dat dat zo snel weer mogelijk was. Maar zodra zijn hand met schuim haar tepels aanraakte, voelde hij ze hard worden. Haar hele lichaam verstijfde. Ongelooflijk. Zelf was hij op dat moment even helemaal op. Hij kon natuurlijk altijd nog met haar vrijen. Zou ze hem echter laten doen wat hij in gedachten had? Er was maar één manier om daar achter te komen. ‘Even wachten, schoonheid.’ Hij draaide de kranen dicht. ‘We gaan een ander plekje opzoeken.’

Voordat ze het wist, was ze afgedroogd, in een badlaken gewikkeld en van de vloer opgetild. Nadenken wilde ze niet. Daar werd ze alleen maar ellendig van, zoals daarnet, nadat James haar nogal ruw had genomen tegen de muur van de douche. Van begin tot eind had ze het verrukkelijk gevonden.

Wat was er dan naderhand gebeurd? Ze had meteen het onmogelijke verlangd. Zijn liefdesspel was niet genoeg, ze wilde ook zijn liefde. Alsof ze die ooit zou krijgen. Ze kon zichzelf zo sexy kleden als ze wilde, het enige waar ze op kon hopen, was meer lust van zijn kant. Verdorie, hij was met een supermodel getrouwd geweest, en van dat model had hij ook niet gehouden. Wat had zíj dan voor kans? Concentreer je dus gewoon op de seks, Megan, sprak ze zichzelf streng toe terwijl hij haar in zijn armen naar de slaapkamer droeg. Daar kun je in elk geval van genieten.

‘Hou je aan mij vast,’ beval hij, terwijl hij met zijn ene hand haar lichaam ondersteunde en met zijn andere de sprei met tropische print opensloeg. Hij legde haar op bed en trok het badlaken weg. De roomkleurige satijnen lakens voelden koel aan. Hij ook, merkte ze toen hij zich naast haar uitstrekte. Koel en nat. Waterdruppels glinsterden op zijn schouders en op de donkere krulletjes die zijn borstkas bedekten.

‘Dit is veel beter,’ zei hij, haar nog vochtige haar uit haar gezicht strijkend. ‘Veel comfortabeler.’ Hij begon haar te kussen en te strelen tot ze trilde. Toen hij over haar heen boog, hield ze haar adem in omdat ze verwachtte dat hij bij haar zou binnen dringen. Dat deed hij echter niet. Hij gleed langzaam naar beneden, haar lichaam kussend. Eerst haar borsten, toen haar buik, toen verder naar beneden.

O, hemel, dacht ze ontsteld. Haar handen, die langs haar lichaam lagen, grepen het laken en sloten zich tot een vuist. Aan de ene kant voelde ze zich ongemakkelijk bij de gedachte dat James daar bezig was, maar aan de andere kant kon het haar geen donder schelen. Niet als het zo lekker aanvoelde!

Zijn lippen en tong waren overal, kussend, likkend, zuigend. Zijn vingers waren al net zo meedogenloos en vergrootten de erotische kwelling met een zeer intiem onderzoek. Het was ongelooflijk wat hij deed. Ongelooflijk dat ze het heerlijk vond dat hij zulke schandelijke dingen met haar lichaam deed. Ongelooflijk dat hij ineens stopte. Ze slaakte een uiterst gefrustreerde kreet.

‘Vertrouw op me,’ zei hij nadat hij zijn hoofd op de zachte bolling van haar buik had gelegd.

Ze klapte bijna dubbel toen hij met zijn hand de gladde huid van haar schaambeen begon te strelen. ‘Je bent prachtig,’ mompelde hij met een duivels glimlachje, waarna hij zijn hoofd weer liet zakken.

Een duivel is hij, dacht ze ademloos toen hij verderging met wat hij eerder had gedaan. Hij wekte genot en pijn, kwelling én verrukking in haar op. Ze zou alles voor hem doen, als hij haar maar liet klaarkomen.

Voordat het zover was, hief hij zijn hoofd weer op. ‘Ongelooflijk,’ zei hij met een bijna verwarde uitdrukking op zijn gezicht. ‘Ik dacht dat ik mijn kruit verschoten had, maar ik ontdek ineens dat dat niet zo is. Omdat je in het vliegtuig zei dat we eerlijk moesten zijn over slaapkameraangelegenheden, moet ik opbiechten dat ik geen fan ben van het missionarisstandje. Heb je er bezwaar tegen om iets anders te proberen?’

Haar antwoord wachtte hij niet af, maar hij ging zitten en trok Megan omhoog zodat ze ook zat. Daarna pakte hij haar knieën, trok haar dijen over de zijne en klemde haar benen achter zijn rug vast. Zijn eigen benen lagen in spreidstand. Voor ze met haar ogen kon knipperen was hij al diep bij haar binnen gedrongen.

‘Voor een man is dit niet de makkelijkste houding om te bewegen,’ gromde hij, terwijl hij zijn handen om haar heupen klemde. ‘Ik kan weinig kanten op. Dus jij zult deels het werk moeten doen. Met je binnenste. Klem je stevig om me heen, terwijl ik je heen en weer beweeg. Ja, zo. Ah, ja… Zie je hoe goed je hierin bent? God, dit voelt fantastisch. Jij vindt het ook fijn. Dat zie ik.’

Fijn? Dat was zacht uitgedrukt. Ze vond het heerlijk! Ze wilde echter meer. ‘Kus me,’ zei ze op dwingende toon.

Haar hartstochtelijke bevel wond James op. Dít wilde hij. Een vrouw met behoeften die overeenkwamen met de zijne. Megan beloofde een nog spannender partner te worden dan Jackie. Het vooruitzicht om haar van alles te leren was ongelooflijk opwindend. En haar genot was echt, haar liefde was echt… zíj was echt. Hij nam haar gezicht in zijn handen en kuste haar, genietend van haar hongerige lippen en tong. Haar heupen bewogen automatisch verder in een bijna krankzinnig ritme, en hij voelde haar spieren zich samentrekken en ontspannen, telkens weer. Zijn hoogtepunt deed hem naar adem snakken, zijn mond rukte zich met een rauwe schreeuw los van de hare. Heftig kneep zijn borst zich samen. Toen bereikte ook zij haar hoogtepunt en was er niets dan genot. De ene golf na de andere. Hemels, heerlijk, hartstochtelijk genot.

James begon net weer een beetje bij te komen toen hij haar warme natte mond tegen zijn hals voelde. Ze had zich tegen hem aan genesteld, met haar armen nog stevig om hem heen geklemd. Ze slaakte de zucht van een tevreden vrouw. Die zucht schonk hem onnoemelijk veel voldoening. Als iemand het verdiende om tevreden te zijn, was Megan het wel. Het enige wat ze nu nog nodig had, dacht James, was zwanger raken. Hopelijk zou hij daar over een week voor kunnen zorgen. Intussen…

Een paar minuten bleef hij bewegingloos zitten. Toen bleek Megan in slaap te zijn gevallen. Heel voorzichtig legde hij haar op het bed, waarna hij zich nog voorzichtiger terugtrok. Zijn geeuw maakte hem duidelijk dat hij zelf ook behoorlijk moe was. Slapen was niet alleen verleidelijk, maar het was ook noodzakelijk als hij dit wilde blijven volhouden. Wat zou hij hierna met haar kunnen proberen? De mogelijkheden waren eindeloos…