De auteur

 

Ik werk als tekstschrijver voor overheidsprojecten op het gebied van verkeer en vervoer, ruimtelijke ordening, economische ontwikkeling en milieu. Een keuze uit de stapel nota’s, nieuwsbrieven, brochures en websites die ik de afgelopen jaren heb geschreven of geredigeerd, kun je bekijken op www.joslammers.nl.

 

Mijn ideeën voor een overtuigende beleidsnota, opgedaan als tekstschrijver voor de overheid en daarvoor als journalist voor diverse vak- en publieksbladen, heb ik in dit boekje op een rijtje gezet. Mocht het ondanks deze tips narigheid en ellende blijven, neem dan even contact op via mijn website. Wellicht kan ik helpen.

 

Ik ben ook auteur van een serie kinderboeken en verhalen over motorreizen. De kinderboeken staan in de meeste bibliotheken. De motorverhalen op www.joslammers.nl.